Regulamin korzystania ze strony

Investstock.pl umieszcza poniższe warunki zwane dalej regulaminem. Znajdują się w nim informacje o polityce prywatności, warunkach użytkowania strony, a także o samym regulaminie.

Postanowienia ogólne

 1. Osoby które zdecydowały się odwiedzić niniejszą stronę internetową są zobowiązane do zapoznania się umieszczonym na stronie regulaminem.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z zasobów obecnej strony internetowej i dotyczy odbioru treści zamieszczonych na tej witrynie internetowej.
 3. Każda z treści jaka została zamieszczona na niniejszej stronie internetowej powinna być traktowana wyłącznie w sposób informacyjny.
 4. Investpedia.pl nie jest zarejestrowana w charakterze brokera albo dealera usług finansowych w oparciu o organ regulujący. Autorzy niniejszej strony nie posiadają żadnej licencji, ani też kwalifikacji by móc udzielać porad związanych z inwestycjami. Obecna strona zawiera tylko informacje, które mogą być uważane jako treści o wymiarze edukacyjnym.
 5. Obecna strona internetowa jest stroną o charakterze informacyjnym. Mogą być na niej umieszczone reklamy i odnośniki kierujące do innych stron internetowych. W zależności od uzgodnionych warunków nasza redakcja może otrzymywać z nich wynagrodzenia albo inne profity.
 6. Treści jakie zostały zamieszczone na stronie stanowią opinie i poglądy twórców, a także osób odwiedzających niniejszą stronę. W taki sposób powinno się interpretować treść tej strony. Informacje oraz zasoby z Investpedia.pl są własnością właścicieli witryny. Nie wolno rozpowszechniać, zmieniać lub wykorzystywać treści strony. W przypadku naruszenia tych postanowień nasza reakcja zastrzega sobie możliwość wszczęcia postępowania sądowego.
 7. Czytelnicy Investpedia.pl podejmują własne i samodzielne decyzje z zakresu finansów i inwestycji. Nasza redakcja nie ponosi żadnych konsekwencji tych decyzji. Materiały jakie zawiera strona nie są ofertą, ani też rekomendacją.
 8. Użytkownik strony rozumie, że handel wraz z inwestycjami są działaniami spekulacyjnymi. Oznacza to, że niosą ze sobą duże ryzyko strat. Każdy użytkownik może ponieść stratę części albo całości środków w na swoim koncie, stąd nie powinien angażować się w wymienione wcześniej możliwości bez konsultacji z doradcą finansowym. Redakcja niniejszej strony powiadamia, że ryzykowanie środków na których stratę nie można sobie pozwolić jest działaniem nieodpowiedzialnym.
 9. Żadne inwestycje w Forex, kryptowaluty, CFD, opcje binarne albo też w inne instrumenty finansowe nie powinny polegać na treściach zamieszczonych na niniejszej stronie. Informujemy o braku licencji jako konsultanci lub doradcy finansowi. Przed rozpoczęciem działań inwestycyjnych należy przeczytać i przyjąć do wiadomości ostrzeżenie o ryzyku, zamieszczonym na stronie brokera.
 10. Użytkownik sam ponosi odpowiedzialność za inwestycje w papiery wartościowe, opcje binarne lub inne instrumenty finansowe. Redakcja niniejszej strony nie jest odpowiedzialna za straty środków finansowych czytelników.
 11. Investpedia.pl publikuje na niniejsze stronie internetowej komentarze czytelników oraz informuje, że ich treść jest wiadomością publiczną.
 12. Nasza redakcja podaje do wiadomości, że posiada prawo usuwać komentarze, które
  1. Odbiegają tematycznie od komentowanego artykułu.
  2. Zawierają treści wulgarne, obsceniczne, obraźliwe, bez względu na formę w jakiej zostały opublikowane. Nie wolno także używać skróconych wulgaryzmów, na przykład z kropkami, gwiazdkami itp.
  3. Stają w sprzeczności z obowiązującym prawem.
  4. Stanowią część kampanii politycznych, społecznych, reklamowych itp.
  5. Zawierają zbędne informacje lub spam.
  6. Posiadają niestosowny avatar, naruszający prawo albo dobre obyczaje.
  7. Posiadają tak dużą ilość błędów stylistycznych lub ortograficznych, że niemożliwe staje się odczytanie sensu wypowiedzi.
  8. Są pisane wyłącznie wielkimi literami, albo w treści występuje nadmiar znaków specjalnych.
  9. Posiadają zamieszczone dane osób prywatnych, lub odnoszą się do osób nie związanych z artykułem.
  10. Posiadają prywatne dane osobowe, np. email, adres zamieszkania, numer telefonu itp.
  11. Są uwagami do pracy naszej redakcji i nie są kierowane na adres redakcyjny.
 13. Nasza redakcja zakazuje zamieszczania komentarzy:
  1. Zachęcających do spożycia alkoholu, środków odurzających lub narkotyków.
  2. Obrażających osoby publiczne
  3. Bezpodstawnie oskarżające inne osoby.
 14. Wpisy naruszające niniejszy regulamin mogą być modyfikowane, do czego redakcja zastrzega sobie prawo.
 15. Nasza redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień regulaminu w dowolnym momencie, ze skutkiem natychmiastowym od chwili ich publikacji.

Odpowiedzialność serwisu

 1. Każda osoba, która odwiedza niniejszą stronę musi zapoznać się z zawartym na niej regulaminem korzystania ze strony.
 2. Treść strony może zawierać linki do programów partnerskich, z jakich redakcja strony może czerpać zysk.
 3. Redakcja niniejszej strony nie bierze odpowiedzialności za treści, które znajdują się na odrębnych stronach, na które może być przekierowany czytelnik.
 4. Investpedia.pl może zawierać materiały promujące firmy lub instytucje finansowe, dzięki którym właściciel może czerpać formy zysku.
 5. Treści na niniejszej stronie zostały zamieszczone w charakterze informacyjnym. Nie należy odbierać ich jako sugestii do wykonania jakiejkolwiek transakcji w obrocie instrumentami finansowymi albo innymi formami inwestycji.
 6. Informacje z niniejszej strony nie mogą być uważane za rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów albo wystawców.
 7. Treści z niniejszej strony nie powinny być odbierane jak doradztwo prawne albo finansowe.
 8. Użytkownik korzystający z treści na stronie oświadcza, zapoznał się ze zrozumieniem z zasadami działalności obowiązującymi na stronie Investstock.pl.
 9. Redakcja Investstock.pl nie poczuwa się do odpowiedzialności za przypadki:
  1. Podejmowania przez użytkownika albo przez osoby trzecie decyzji inwestycyjnych opierających się o treści i informacje dostępne w serwisie.
  2. Straty jakie powstały w wyniku inwestycji opartych o rekomendacje, prognozy albo informacje pobrane z serwisu.
  3. Rzetelności, prawidłowości i sposobu działania portali i instytucji, na które zostały skierowane linki z serwisu.

Prawa autorskie

Wszystkie informacje umieszczone na niniejszej stronie są chronione prawem autorskim. Informacje do których zaliczają się opisy, materiały o charakterze informacyjnym lub inne treści są własnością redakcji niniejszej strony. Zabrania się ich kopiowania i dystrybucji bez zgody autora.

O Autorze

 • Specjalizuje się w tematyce finansowej. Interesuje się także rynkami nieruchomości i marketingiem internetowym. Jest zapalonym wędkarzem i miłośnikiem kina.