Forum XTB opinie o brokerze

Jak zapewniono na stronie brokera, pozwala on na inwestycje przy pomocy światowej klasy platformy transakcyjnej. Dzięki prostocie obsługi jest ona bardzo przyjazna osobom początkującym. Do kolejnych zalet można zaliczyć błyskawiczną wymianę zleceń. Broker postanowił dokładać ciągłej pracy, by jego klienci mogli inwestować na jak najwyższym poziomie, a także by ich handel zapewniał im wspaniałe doświadczenia i satysfakcję.

Posiadane licencje i certyfikaty

Według brokera posiada on niezbędne licencje pozwalające na udany handel. Jest to między innymi licencja KNF oraz licencjonowanie transgraniczne.

XTB – opłaty i prowizje

Jak stwierdzono na stronie brokera, możliwe jest inwestowanie w akcje spółek z całego świata przy zachowani atrakcyjnych cen. Za miesięczny obrót do 100 tys. EUR nie jest wymagana prowizja.

Minimalny depozyt

Otwarcie konta wiąże się z wpłatą wybranej przez siebie kwoty pod inwestycje. To bardzo dobra wiadomość, gdyż nie ma tutaj ograniczenia minimalną kwotą depozytu.

XTB – konto demo

Broker powala na utworzenie konta demonstracyjnego, by jego klienci mogli doskonalić swoje umiejętności inwestorskie.

Opinie o XTB na forach i blogach internetowych

Wśród różnych instytucji finansowych broker posiada miano prawdziwego profesjonalisty. Entuzjaści podkreślają, że świadczy on w pełni profesjonalne wsparcie klienta. Jego działania sprawiły, że stał się silną i uznaną marką. Mimo to pojawiły się również głosy, że inni brokerzy mogą posiadać lepszą ofertę. Wśród wielu komentarzy trudno jest wybrać taki, który najtrafniej opisuje brokera. Z tego powodu nasza redakcja powstrzymuje się od wydania ostatecznego głosu.

Siedziba brokera

FAQ

Czy mogę zmienić dźwignię?

Jak stwierdził broker, dźwignia na rachunku rzeczywistym posiada zależność od rodzaju przeprowadzanej inwestycji oraz kwoty depoztu jaki jest dostęny na koncie. Stąd nie ma możliwości ręcznej zmiany dźwigni na rachunku rzeczywistym.

Czy mogę zmienić spread?

Jak stwierdził broker, do jego oferty zaliczają się dwa rodzaje kont inwestycyjnych ze zmiennym spreadem. Na rachunku Standard spreadem jest całkowity koszt transakcji, a na rachunku pro należy uwzględnić prowizję.

Jakie dźwignie oferuje broker?

Według zapewnień strony internetowej, rodzaj dźwigni zależy od rynku na którym są prowadzone inwestycje oraz kwoty jaką chce się zainwestować. Wynoszą one od 1:2 do 1:200. Nie posiadają ich Akcje i ETFy.

O Autorze

 • O sobie mówi, że urodził się z książką na głowie. Po godzinach prowadzi warsztaty finansowe dla młodzieży. Zakochany w sztuce XIX wieku.

Users Rating (2)

 • overall
  4.2
 • jakość usług
  3
 • bonusy za handel
  4.5
 • opłaty i prowizje
  4
 • obsługa klienta
  5
Edi
 • overall
  4.3
 • jakość usług
  4
 • bonusy za handel
  5
 • opłaty i prowizje
  3
 • obsługa klienta
  5

Cieszę się, że broker jest taki uczciwy i niezawodny, choć czasami trochę za drogi. Jednak na rocznych inwestycja się nie skończy, bo zamierzam dalej prowadzić z nim handel. Myślę, ze jeśli zarobię więcej pieniędzy, to opłaty brokera nie będą mnie już tak uderzać po kieszeni.

Lex
 • overall
  4
 • jakość usług
  2
 • bonusy za handel
  4
 • opłaty i prowizje
  5
 • obsługa klienta
  5

Trochę dziwne, że musiałem tyle czekać na założenie konta. Nie wiem czy było warto, bo nie przekonałem się do pewnych usług brokera. Wypłaty moim zdaniem są wykonywane za długo. Pisałem do obsługi klienta, obiecali zająć się tym problemem.

REPLY
Cancel

2 thoughts on “Forum XTB opinie o brokerze

 1. Trochę dziwne, że musiałem tyle czekać na założenie konta. Nie wiem czy było warto, bo nie przekonałem się do pewnych usług brokera. Wypłaty moim zdaniem są wykonywane za długo. Pisałem do obsługi klienta, obiecali zająć się tym problemem.

 2. Cieszę się, że broker jest taki uczciwy i niezawodny, choć czasami trochę za drogi. Jednak na rocznych inwestycja się nie skończy, bo zamierzam dalej prowadzić z nim handel. Myślę, ze jeśli zarobię więcej pieniędzy, to opłaty brokera nie będą mnie już tak uderzać po kieszeni.

Comments are closed.