Forum Dif Broker opinie o brokerze

Jak można dowiedzieć się z zasobów internetowych, Dif Broker powstał w 1999 roku. Już na samym początku postawił na postęp, innowacje oraz spersonalizowaną obsługę klienta. Umożliwia dostęp do ponad 40 giełd, posiada także w ofercie około 40 tys. instrumentów inwestycyjnych. Za swój cel postawił sobie świadczenie najwyżej jakości usług finansowych. Jak twierdzi, dba również o zadowolenie klienta.

Posiadane licencje i certyfikaty

Znalezione w sieci informacje wskazują, że broker jest w pełni regulowaną instytucją. Nadzór na Dif Broker sprawują CMVM i KNF.

Dif Broker – opłaty i prowizje

Informacja o wymaganych opłatach znajduje się na stronie brokera. Można się z niej dowiedzieć, że prowadzenie konta jest bezpłatne, jednak za ponadroczną nieaktywność jest pobierana opłata.

Minimalny depozyt

Jak stwierdzono na stronie internetowej, broker wymaga 2000 EUR minimalnego depozytu.

Dif Broker – konto demo

Broker zachęca do wypróbowania konta demonstracyjnego, pozwalającego na darmowy test platformy bez zbędnych zobowiązań.

Opinie o Dif Broker na forach i blogach internetowych

Jak można dowiedzieć się z opinii i komentarzy na stronie internetowej, broker jest uczciwy i profesjonalny. Zdaniem entuzjastów ponad 20 lat obecności na rynku finansowym pozwoliło brokerowi na dokładne zrozumienie potrzeb inwestorów. Sceptycy uważają, że niektórzy brokerzy mogą oferować dużo lepsze warunki handlowe. Nie podają oni jednak konkretnych nazw. Niestety zdaniem naszej redakcji wiele komentarzy jest zbytnio nacechowanych emocjami, co uniemożliwia nam wydanie ostatecznej opinii.

Siedziba brokera

FAQ

Czy broker umożliwia dostęp do Giełdy Papierów Wartościowych?

Broker twierdzi, że nie posiada w ofercie dostępu do polskiej giełdy, jednak ma w ofercie jeden ETF na WIG20.

W jakich walutach można prowadzić konto?

W Internecie stwierdzono, że można to robić w USD, EUR, GBP i PLN.

Czy konto klienta można otworzyć także poza granicami Polski?

Według brokera nie ma znaczenia aktualne zamieszkanie klienta i jego rezydencja podatkowa.

O Autorze

 • Popularyzatorka zagadnień z zakresu zarządzania budżetem. W wolnych chwilach czyta literaturę poświęconą rynkom. Prowadzi również bloga o ochronie przyrody.

Users Rating (2)

 • overall
  3.5
 • jakość usług
  4.5
 • bonusy za handel
  2.5
 • opłaty i prowizje
  3.5
Klusek
 • overall
  3.4
 • jakość usług
  5
 • bonusy za handel
  2
 • opłaty i prowizje
  3

Po miesięcznych testach stwierdzam, że jest całkiem ok, Platforma jest solidnie zaprojektowana i prosta w obsłudze. Muszę jeszdze przyzwyczaić się do paru nowości. Support działa bez zarzutu.

Magnum
 • overall
  3.7
 • jakość usług
  4
 • bonusy za handel
  3
 • opłaty i prowizje
  4

Broker słusznie znalazł się w czołówce. Zapewne ze wględu na to, że dość łatwo można nauczyć się obsługi platformy. W Internecie można natkąć się na różne opinie, ale moim zdaniem niektóre są nietrafione. Opłaty mogłyby być niższe, choć nie jest az tak źle.

REPLY
Cancel

2 thoughts on “Forum Dif Broker opinie o brokerze

 1. Broker słusznie znalazł się w czołówce. Zapewne ze wględu na to, że dość łatwo można nauczyć się obsługi platformy. W Internecie można natkąć się na różne opinie, ale moim zdaniem niektóre są nietrafione. Opłaty mogłyby być niższe, choć nie jest az tak źle.

 2. Po miesięcznych testach stwierdzam, że jest całkiem ok, Platforma jest solidnie zaprojektowana i prosta w obsłudze. Muszę jeszdze przyzwyczaić się do paru nowości. Support działa bez zarzutu.

Comments are closed.