Forum Degiro opinie o brokerze

Jak podaje broker, jest on wielokrotnie nagradzanym, globalnym liderem handlu online. Jak można odczytać z sieci, broker zdobył 66 międzynarodowych nagród w zamian za profesjonalizm świadczonych usług. Degiro twierdzi, że dostarczane przez niego centrum wiedzy pozwala na naukę podstaw inwestowania oraz zapoznanie się ze strategiami inwestycyjnymi. Umożliwia także dostęp do globalnych giełd, co pozwala inwestować klientom na całym świecie.

Posiadane licencje i certyfikaty

Jak stwierdzono na stronie internetowej, organy sprawujące nadzór na Degiro, to AFM, DNB i KNF. Dbają one o przejrzystość usług brokerskich oraz wiarygodność świadczonych usług.

Degiro – opłaty i prowizje

Wysokości opłat pobieranych przez brokera zostały udostępnione na jego stronie internetowej. Broker informuje, że odcina się od ukrytych opłat tzw. pisanych małym drukiem.

Minimalny depozyt

Według brokera kwota potrzebna do zarejestrowania się nie została określona i może to oznaczać, że nie ma obowiązku wpłaty minimalnego depozytu, by móc się zarejestrować.

Degiro – konto demo

Nasza redakcja nie potrafi odpowiedzieć na pytanie o konto demo. Wydaje się więc, że broker może nie udostępniać konta demonstracyjnego.

Opinie o Degiro na forach i blogach internetowych

Jak można dowiedzieć się z komentarzy i wpisów zamieszczonych w sieci, broker jest solidną i rzetelną instytucją. Sympatycy podkreślają wysoki poziom bezpieczeństwa handlu z brokerem. Osoby mniej pozytywnie nastawione do Degiro twierdzą, że może on być zbytnio nakierowany na profesjonalistów. Nasza redakcja uważa, że niektóre wpisy są stronnicze i mało rzetelne, stąd najrozsądniej jest nie wydawać ostatecznej opinii.

Siedziba brokera

FAQ

W jaki sposób broker dba o bezpieczeństwo powierzonych funduszy?

Jak zapewnia, używa on oddzielnego rachunku do przechowywania aktywów klientów, przez co są one oddzielone od środków brokera.

Jakie są koszty związane z rachunkiem klienta?

Broker twierdzi, że otwarcie i utrzymanie rachunku nie jest powiązane z dodatkowymi kosztami.

Jakie sposoby zostały zatwierdzone do przelania środków na konto brokera.

Na stronie brokera stwierdzono, że środki mogą być przelane wyłącznie z rachunku podanego podczas rejestracji.

O Autorze

 • O sobie mówi, że urodził się z książką na głowie. Po godzinach prowadzi warsztaty finansowe dla młodzieży. Zakochany w sztuce XIX wieku.

Users Rating (2)

 • overall
  4
 • jakość usług
  4
 • bonusy za handel
  3
 • opłaty i prowizje
  5
Teddy
 • overall
  4
 • jakość usług
  4
 • bonusy za handel
  3
 • opłaty i prowizje
  5

Dwa tygodnie inwestowania pokazały, że broker jest uczciwy. Ostatnio pojawiły się jakieś problemy z inwestowaniem, ale wszystko udało się pomyślanie rozwiązać. Czasami support jest zajęty, ale wynika to z tego, że w danej chwili pomaba traderom.

Monti
 • overall
  4
 • jakość usług
  4
 • bonusy za handel
  3
 • opłaty i prowizje
  5

Jeśli ktoś zdobył nieco więcej doświadczenia, to może śmiało inwestowac z brokerem. Wypłaty docieraja dosyć szybko, podobają mi sięrównież bonusy. Wszystko jest w miarę ok. Jesli ktoś w dalszym ciągu poszukuje dobrego brokera, to może wziąc go na testy.

REPLY
Cancel

2 thoughts on “Forum Degiro opinie o brokerze

 1. Jeśli ktoś zdobył nieco więcej doświadczenia, to może śmiało inwestowac z brokerem. Wypłaty docieraja dosyć szybko, podobają mi sięrównież bonusy. Wszystko jest w miarę ok. Jesli ktoś w dalszym ciągu poszukuje dobrego brokera, to może wziąc go na testy.

 2. Dwa tygodnie inwestowania pokazały, że broker jest uczciwy. Ostatnio pojawiły się jakieś problemy z inwestowaniem, ale wszystko udało się pomyślanie rozwiązać. Czasami support jest zajęty, ale wynika to z tego, że w danej chwili pomaba traderom.

Comments are closed.