Forum Bossa opinie o brokerze

Jak stwierdzono na stronie brokera, tworzy on standard dla wymagających klientów. Za cel postawił sobie dostarczanie jak najwyższej jakości produktów i wspieranie ciągłego rozwoju inwestorów. Jako polski broker posiada polski kapitał. Swoim klientom i partnerom dostarcza kompleksową ofertę produktową. Jego jakość została potwierdzona przez liczne nagrody za aktywność i innowacyjność związaną z inwestowaniem na giełdzie polskiej oraz giełdach zagranicznych.

Posiadane licencje i certyfikaty

Według informacji ze strony internetowej Bossa jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Bossa – opłaty i prowizje

Jak odnaleziono na stronie internetowej, Bossa pozwala na bezpłatne otwarcie rachunku internetowego. Początkującym traderom oferuje atrakcyjne i elastyczne opłaty oraz prowizje.

Minimalny depozyt

Broker twierdzi, że kwota depozytu zabezpieczającego jest wyznaczana przy pomocy metodyki SPAN, zgodnie z opisanymi zasadami.

Bossa – konto demo

Jak stwierdzono na stronie brokera, możliwe jest pobranie aplikacji i bezpłatnego wypróbowania konta demonstracyjnego.

Opinie o Bossa na forach i blogach internetowych

Broker posiada mnóstwo pozytywnych komentarzy na swój temat. Przeglądając blogi i fora można dojść do wniosku, że wniósł wiele wysiłku w swój rozwój. Niektóre z opinii można określić jako Jak można dowiedzieć się z Internetu, broker posiada szerokie grono zwolenników. Pojawiają się także głosy osób przeciwnych inwestycjom z brokerem, twierdzących, że prowizje i opłaty mogłyby być nieco niższe. Wydanie ostatecznej oceny pozostawiamy czytelnikom, ufając, że będą oni w stanie samodzielnie wyrobić sobie zdanie o brokerze.

Siedziba brokera

FAQ

Jak mogę otworzyć rachunek?

Broker twierdzi, że nowi klienci chcący założyć rachunek powinni zapoznać się ze stroną brokera, gdzie zamieszczono wskazówki dotyczące otwarcia rachunku.

Co to jest umowa ramowa?

Według brokera jest to dokument umożliwiający otwieranie rachunków inwestycyjnych drogą elektroniczną.

Ile trwa procedura podpisywania umów online?

A tym przypadku rachunek zostaje aktywowany niezwłocznie po zaakceptowaniu przesłanych dokumentów, czyli do 24 godzin w dni robocze.

O Autorze

 • Popularyzatorka zagadnień z zakresu zarządzania budżetem. W wolnych chwilach czyta literaturę poświęconą rynkom. Prowadzi również bloga o ochronie przyrody.

Users Rating (2)

 • overall
  3.9
 • jakość usług
  4.5
 • bonusy za handel
  3
 • opłaty i prowizje
  4
Zodiak
 • overall
  4
 • jakość usług
  5
 • bonusy za handel
  3
 • opłaty i prowizje
  4

Bardzo szybko nauczyłem się obsługi platformy, nie miałem żadnego problemu z dogadaniem się z supportem. Raz coś chyba zepsuło się i musiałem czekać aż naprawią, ale ogólnie jest ok.

Kamrel
 • overall
  3.7
 • jakość usług
  4
 • bonusy za handel
  3
 • opłaty i prowizje
  4

Oferta broekra mnie nie powaliła, na dodatek zginęły mi polskie znaki. Zanim napisałem do wsparcia wszystko wróciło do normy, więc bardzo możliwe że broblem był tylko u mnie. Ciekawe czy u was też tak było.

REPLY
Cancel

2 thoughts on “Forum Bossa opinie o brokerze

 1. Oferta broekra mnie nie powaliła, na dodatek zginęły mi polskie znaki. Zanim napisałem do wsparcia wszystko wróciło do normy, więc bardzo możliwe że broblem był tylko u mnie. Ciekawe czy u was też tak było.

 2. Bardzo szybko nauczyłem się obsługi platformy, nie miałem żadnego problemu z dogadaniem się z supportem. Raz coś chyba zepsuło się i musiałem czekać aż naprawią, ale ogólnie jest ok.

Comments are closed.